pondělí 20. června 2016

Dopravní soutěž

V pátek 17.6.2016 jsme uspořádali dopravní soutěž. Zúčastnily se jí nejprve děti z naší MŠ, které si podle svých dovedností vyzkoušely jízdu zručnosti na odrážedlech, koloběžkách nebo kolech. Za svou snahu získaly malou odměnu - reflexní přívěšek. Pak si zasoutěžili žáci 1. a 2. ročníku, které také čekala jízda zručnosti.
Hlavní soutěž začala až po příjezdu dětí z okolních ZŠ z Dolní Lutyně, které ochotně doprovodili hasiči  z Dolní Lutyně a Policie ČR. 4-členná družstva si ověřila svou znalost dopravních předpisů v testech z pravidel silničního provozu a také absolvovala jízdu zručnosti. Tady je přehled vítězů:


1. místo - Tobiáš Marcol, Tereza Poledníková, Lukáš Piskoř, Jan Strnad (ZŠ Věřňovice)


2. místo - Adriana Bielená, Michal Macháč,Vendula Ožogová, Matěj Pensimus (ZŠ Zbytky)


 3. místo - Ladislav Křenek, Jáchym Madej,Jiří Staněk, Jan Wita (ZŠ Komenského) Jízda zručnosti - 1. a 2. ročník ZŠ Věřňovice
Všichni účastníci byli za svou snahu odměněni reflexním přívěškem, výherci získali hodnotné ceny. Bylo připraveno také malé občerstvení.
Děkujeme všem rodičům,kteří nám pomohli tuto akci zorganizovat, a také TJ Sokol Věřňovice za poskytnutí zázemí pro závodníky.
Další foto z akce zde