neděle 3. dubna 2016

NOVÉ OBYVATELKY

Od středy máme ve škole nové nájemnice. Jsou to dvě džungaří slečny jménem Stydlinka a Bobulka. Poznáte, která je která? :-) Snad se jim u nás bude líbit!


středa 23. března 2016

DOBRUSLENO!

Ve čtvrtek 17. března jsme se zúčastnili poslední lekce bruslení na Zimním stadionu v Orlové. Umíme zase o něco lépe bruslit a těšíme se na příští rok, kdy si to zopakujeme. Jak nám to na bruslích slušelo, se můžete podívat tady :-)

neděle 31. ledna 2016

PYŽAMOVÁ PÁRTY 28. 1.

Protože jsme nasbírali další 4 kostičky v naší hře, rozhodli jsme se to oslavit. A to pořádně! K závěru prvního pololetí jsme uspořádali pyžamovou párty se vším všudy. Nakonec jsme se dočkali i vysvědčení, ze kterého jsme měli radost. :-)




čtvrtek 28. ledna 2016

BRUSLENÍ


21. ledna jsme začali jezdit na bruslení. Počáteční pády nás moc nebolely a už se těšíme na další hodinu. Jak nám úvodní hodina šla, se můžete podívat na videích TADY a TADY.
Omlouvám se za kvalitu, ale své děti určitě poznáte - minimálně podle oblečení :-)


Karneval 15. 1. 2016

V pátek odpoledne jsme se sešli v našem "Kulturáku", abychom si společně v maskách zatancovali a zadováděli s Klauny z Balonkova, kteří se na nás přijeli podívat a přivezli s sebou svou show! :-) Zatancovali jsme si s rodiči PONGO,
poté jsme společně s místním klaunem losovali tombolu a měli jsme radost, protože jsme si všichni něco pěkného odnesli. Na foto se můžete podívat zde.

neděle 10. ledna 2016

Pozvání na Karneval

Srdečně vás zveme na Dětský  karneval v pátek 15.1.2016 v Kulturním domě ve Věřňovicích.
Začátek v 16.00 hodin. 
Připravena je balónková šou, bohatá tombola i občerstvení.
Vstupné je dobrovolné.

Těšíme se na vaše nápadité kostýmy!!!!

Rodiče a jejich kamarádi se pak určitě přijdou pobavit na Rodičovský ples v sobotu 16.1.2016 od 19.00 hodin.

Věříme, že se rodiče aktivně zapojí při přípravě a organizaci obou akcí. Podrobné informace dostaly děti na lístcích společně se vstupenkami na ples.
 

pátek 18. prosince 2015

Posezení u stromečku 2015



Na poslední školní den před Vánocemi jsme se všichni moc těšili. Měli jsme pro kamarády přichystané dárky, zkoušeli jsme, jak se komu povedlo cukroví. Povídali jsme si o vánočních zvycích a některé z nich jsme si i vyzkoušeli, např. pouštění lodiček, krájení jablíčka, lití olova, jedli jsme oplatky s medem. Museli jsme být asi letos hodní, protože Ježíšek byl opravdu štědrý. Nadělil nám nová křesílka do tříd, hračky a krásná trička. Však nám to v nich sluší!!!!

Koukněte se


Tak šťastné a veselé!