Od středy máme ve škole nové nájemnice. Jsou to dvě džungaří slečny jménem Stydlinka a Bobulka. Poznáte, která je která? :-) Snad se jim u nás bude líbit!
neděle 3. dubna 2016
středa 23. března 2016
DOBRUSLENO!
Ve čtvrtek 17. března jsme se zúčastnili poslední lekce bruslení na Zimním stadionu v Orlové. Umíme zase o něco lépe bruslit a těšíme se na příští rok, kdy si to zopakujeme. Jak nám to na bruslích slušelo, se můžete podívat tady :-)
neděle 31. ledna 2016
PYŽAMOVÁ PÁRTY 28. 1.
Protože jsme nasbírali další 4 kostičky v naší hře, rozhodli jsme se to oslavit. A to pořádně! K závěru prvního pololetí jsme uspořádali pyžamovou párty se vším všudy. Nakonec jsme se dočkali i vysvědčení, ze kterého jsme měli radost. :-)
čtvrtek 28. ledna 2016
Karneval 15. 1. 2016
V pátek odpoledne jsme se sešli v našem "Kulturáku", abychom si společně v maskách zatancovali a zadováděli s Klauny z Balonkova, kteří se na nás přijeli podívat a přivezli s sebou svou show! :-) Zatancovali jsme si s rodiči PONGO,
poté jsme společně s místním klaunem losovali tombolu a měli jsme radost, protože jsme si všichni něco pěkného odnesli. Na foto se můžete podívat zde.
neděle 10. ledna 2016
Pozvání na Karneval
Srdečně vás zveme na Dětský karneval v pátek 15.1.2016 v Kulturním domě ve Věřňovicích.
Začátek v 16.00 hodin.
Připravena je balónková šou, bohatá tombola i občerstvení.
Vstupné je dobrovolné.
Těšíme se na vaše nápadité kostýmy!!!!
Rodiče a jejich kamarádi se pak určitě přijdou pobavit na Rodičovský ples v sobotu 16.1.2016 od 19.00 hodin.
Věříme, že se rodiče aktivně zapojí při přípravě a organizaci obou akcí. Podrobné informace dostaly děti na lístcích společně se vstupenkami na ples.
Začátek v 16.00 hodin.
Připravena je balónková šou, bohatá tombola i občerstvení.
Vstupné je dobrovolné.
Těšíme se na vaše nápadité kostýmy!!!!
Rodiče a jejich kamarádi se pak určitě přijdou pobavit na Rodičovský ples v sobotu 16.1.2016 od 19.00 hodin.
Věříme, že se rodiče aktivně zapojí při přípravě a organizaci obou akcí. Podrobné informace dostaly děti na lístcích společně se vstupenkami na ples.
pátek 18. prosince 2015
Posezení u stromečku 2015
Na poslední školní den před Vánocemi jsme se všichni moc těšili. Měli jsme pro kamarády přichystané dárky, zkoušeli jsme, jak se komu povedlo cukroví. Povídali jsme si o vánočních zvycích a některé z nich jsme si i vyzkoušeli, např. pouštění lodiček, krájení jablíčka, lití olova, jedli jsme oplatky s medem. Museli jsme být asi letos hodní, protože Ježíšek byl opravdu štědrý. Nadělil nám nová křesílka do tříd, hračky a krásná trička. Však nám to v nich sluší!!!!
Koukněte se 
Tak šťastné a veselé!
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)










